Utsolgt
Neo Noir

Jayla S Voile Top

599,00 NOK
Farve: Smoke Blue
Jayla S Voile Top - Smoke Blue-Top-Neo Noir-Butler Loftet
Jayla S Voile Top - Navy
Neo Noirs Jayla S Voile Top - White. Køb toppe her.
Neo Noirs Jayla S Voile Top - Light Blue. Køb toppe her.
Jayla S Voile Top - Light Pink
Jayla S Voile Top - Sand
Neo Noirs Jayla S Voile Top - Coral. Køb toppe her.
Neo Noirs Jayla S Voile Top - Rose. Køb toppe her.
Neo Noirs Jayla S Voile Top - Black. Køb toppe her.
Jayla S Voile Top - Red
Jayla S Voile Top - Ivory-Top-Neo Noir-Butler Loftet
Jayla S Voile Top - Smoke Green-Top-Neo Noir-Butler Loftet
Størrelse: 34

Betalingsmuligheder

  • Mastercard
  • Vipps
  • Visa
  • Beskrivelse

    Jayla S Voile Top i fargen Smoke Blue er fremstilt av 100 % bomull og har en avslappet passform. Toppen er designet i en retrostil med V-hals og korte ermer markert med volangdetaljer. Det ensfargede designet er pyntet med heklede detaljer og broderier over brystet og har en lukket rygg. Toppen har en normal lengde og er velegnet til både hverdag og fest.

    Frakt og levering

    Gratis frakt ved kjøp over 2000 kr

    30 dagers returrett

    Læs mere om fragt og levering

    Kundeservice

    Har du spørsmål om produktets materiale, passform eller annet, er du velkommen til å kontakte vår kundeservice på:

    support@butler-loftet.no

    +45 96 31 50 50 (åben kl. 12-15 alle hverdage)

    DU VIL KANSKJE LIKE